Резервация

Подтвердить


Uzzināt vairāk

pa tālruņi: +371-677-55-311

Sunset Hotel

Skaistumam un veselībai


Skaistumkopšanas kabinets no Klapp

Cenām un procedūru aprakstu

Ķermeņa kopšanas, sejas apstrādi, personalizētu ārstēšanu, masāžas, klasiskais ārstēšanu, kā arī konsultēties kosmetologa par brīvu.


Ķīniešu masāžas

Sejas masāža „Jaunības maģija” 1.5 stundas - 35LVL

Šī ir īpaša sejas masāža un maska. Procedūra „Jaunības maģija” novērš ādas novecošanas procesus un krunciņu veidošanos, bet galvenais uzlabo ādas struktūru. Procedūra stimulē vielmaiņu un veicina šūnu reģenerāciju un savelk poras. Komplekss īpaši nepieciešams jau nobriedušai, sausai ādai, samazina krunciņu rašanos un pastiprina ādas elastību.


Sejas masāža „Gua-sha” 1stunda - 30LVL

Masāža tiek veikta ar lāpstiņām, kuras ir pagatavotas no bifeļa ragiem un piesūcinātas ar Tibetas zāļu ekstraktiem, attīroša procedūra, izvada no organisma toksīnus. Programma ieteicama visiem ādas tipiem. Īpaši iesakām pie tādām ādas problēmām kā nodzeltējusi āda, pigmentu plankumi, ādas novecošana, krunkas u.c.


Acu masāža 1 stunda - 20LVL

Masāžai ir ādu kopjošs efekts, kurš likvidē krunciņas ap acīm. Ieteicama sausai, ļenganai ādai ap acīm. Kosmētika, kura tiek izmantota, satur lielu daudzumu augu ekstraktus, kura nodrošina ādas barošanu, stimulē asinsriti ādas apvidū ap acīm. Pēc procedūras Jūsu āda kļūst maiga un samtaina, atgriezīs Jūsu acīm skaistumu un mirdzumu.


Muguras masāža „Gua-sha” 1stunda - 30LVL

Masāža „Gua-sha” dos Jums veselību, jaunavīgu un skaistu izskatu, stipru miesu un garu, ilgu mūzu un atpūtu.”Gua-sha”- ir ļoti sens masāžas veids Ķīnā.”Gua- sha” ietver sevī trīs galvenās darbības metodes: se-gua – ātras kustības ar stipriem spiedieniem, bu-gua- lēni ar viegliem pieskārieniem; pin bu pin se – lēni, stingri piespiežot. Tiek izmantotas dažādas plāksnītes – no nefrīta un no Ķīnas dzīvnieku ragiem. Masāža tiek veikta ar speciālām eļļām.Ar īpašas plastikas palīdzību tiek apstrādāti noteikti laukumi uz Jūsu miesas, kuros ir reflektorie punkti.


Muguras masāža „Ci Sju Ton” 1stunda - 33LVL

Šī ir vakuuma masāža. Pieredze rāda, ka vakuuma terapija ir viena no vislabākajām fizioloģiskajam metodēm bezmedikamentu atveseļošanās procesos, kura izmanto organisma iekšējos resursus.”Ci Sju Ton”ir viena no vecākajam ķīniešu masāžām, kuras mērķis ir atjaunot enerģijas ieplūšanu organismā un harmonizēt to. Šī masāža viegli un ātri atbrīvo organismu no sāpēm, ka arī ir profilaktiska. Procedūra atjauno līdzsvaru Iņ-Jaņ, stimulē enerģijas cirkulāciju Cī, attīra meridiānes czinlo, novērš sabiezējumus audos, uzlabo toksisko vielu izvadīšanu, uzlabo vielmaiņu, nomierina nervu sistēmu, uzlabo gremošanu, noņem spriedzi, atslābina muskuļus, rada viegluma sajūtu, noņem stresu, attīra un atveseļo organismu.


Masāža pa meridiāniem 1,5stundas - 60LVL

Ieteicams cilvēkiem, kuriem ir fiziska un psiholoģiska nomāktība, apātija, regulārs bezmiegs, pārlieku liels stress, depresija, pazeminātas organisma fizioloģiskās funkcijas, pazemināta imunitāte. Masāžu veic divi speciālisti vienlaicīgi.

* Uz masāžām pieteikties pa tālruni + 371 67755311 vai + 371 29375444, e-mail: info@sunsethotel.lv